Uncategorized

Jak poprawić funkcje seksualne mężczyzny w sile wieku?

Każdy mężczyzna chce jak najdłużej utrzymać swoją aktywność seksualną. Jednak natura jest bezlitosna, a od około 35-40 roku życia potencja mężczyzn spada. O jego seksualności, temperamencie, decyduje poziom testosteronu we krwi. Jest całkiem naturalne, że szczyt aktywności seksualnej mężczyzny przypada właśnie na okres największego nasycenia testosteronem w wieku 19-30 lat, po którym zaczyna się spadek.Testosteron określa wiele cech męskich, od wyglądu po cechy behawioralne. Nie bez powodu testosteron nazywany jest hormonem zwycięzców: udowodniono, że wraz ze zwycięstwami (na przykład sportami) jego poziom we krwi wzrasta. Ale jest więcej przyczyn zaburzeń erekcji, które trzeba wziąć pod uwagę, wybierając środek na polepszenie sprawności seksualnej. 

Jak poprawić funkcje seksualne mężczyzny w sile wieku?

Zima ustąpiła miejsce romantycznej porze roku – wiośnie. Dlaczego romantycznej? Faktem jest, że wiosną ożywa nie tylko natura, ale także relacje między mężczyznami i kobietami, które zmieniają długie futra i buty zimowe na krótkie kurtki i szpilki. Aby tak przyjemne oczekiwanie wiosny nie zostało później zastąpione rozczarowaniem w romantycznych związkach, mężczyźni powinni zadbać o utrzymanie zdrowia seksualnego. Od dawna stosuje się substancje biologicznie czynne służące do utrzymania funkcji seksualnych. Źródłem takich substancji są suplementy diety zawierające w swoim składzie tylko naturalne składniki, które wpływają na poprawienie jakości życia seksualnego.

Stres w pracy, niezdrowa dieta i siedzący tryb życia mogą wywoływać problemy w sferze intymnej, wiosna to doskonały powód do zmiany stylu życia i włączenia do diety produktów, które od dawna były używane w celu utrzymania potencji. Wśród takich produktów na uwagę zasługują suplementy diety z korzeniem żeń-szenia, korzeniem macy, buzdyganka naziemnego, kozieradki, szafranu, owsa, żurawiny, L- argininy. A także z witaminą E, cynkiem i selenem. W których suplementach można znaleźć takie składniki? Permen, Erekton, Braveran to w nich obecne są te naturalne i skuteczne substancje.

Jak żeń-szeń wpływa na męską potencję?

Korzeń żeń-szenia jest szeroko stosowany w medycynie orientalnej w celu eliminacji zaburzeń erekcji. Korzystne właściwości związane są z saponinami oraz witaminami: A, B, C, D, E, F. Składniki korzenia żeń-szenia zawarte w suplementach diety charakteryzują się właściwościami adaptogennymi, metabolicznymi i tonizującymi. Z tego powodu wykorzystanie korzenia ma znaczenie przy zmęczeniu fizycznym i psychicznym, obniżonej wydolności, po przebytych chorobach wyczerpujących organizm, przy nerwicach, a także przy eliminacji zaburzeń erekcji. Ekstrakt z korzenia żeń-szenia jest dawcą tlenku azotu, który odgrywa kluczową rolę w rozwoju erekcji. Wolne rodniki negatywnie wpływają na zdrowie seksualne mężczyzny. Witamina E to dobrze znany przeciwutleniacz, który jest tradycyjnie stosowany w zaburzeniach zdrowia intymnego.

Zaburzenia wytrysku – jak sobie z tym radzić?

Jak pokazują badania, stosunek seksualny trwa średnio od 3 do 7 minut? Fakt ten powinien zaskoczyć i uspokoić wielu. Jednak są mężczyźni, którzy cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku. Jest to zaburzenie fizyczne, które można leczyć. Jeśli stosunek trwa nie dłużej niż 1-2 minuty, mówi się o przedwczesnym wytrysku. Wszyscy inni mężczyźni, którzy mogą wytrzymać kilka minut dłużej, ale chcieliby zwiększyć swoją wytrzymałość w łóżku, powinni najpierw przyjrzeć się swojemu stylowi życia.

Mężczyźni mają kilka możliwości, aby uprawiać dłużej seks, oczywiście poza lekami na potencję takimi jak: Viagra czy Mensil. Ci, którzy poświęcają dużo uwagi swojemu partnerowi podczas zabawy miłosnej, automatycznie koncentrują się mniej na własnym pobudzeniu. Warto też robić częste przerwy podczas seksu, aby zmniejszyć stopień pobudzenia. Dla większości ludzi bezpieczny seks z prezerwatywą jest zawsze częścią relacji seksualnej. Dlaczego nie używać grubszych prezerwatyw, które zmniejszają wrażliwość penisa? Istnieją również prezerwatywy, które mają łagodny efekt znieczulający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *