Uncategorized

Czego chcą mężczyźni: mity na temat męskiej seksualności?

Mężczyźni i kobiety niewiele o sobie wiedzą. Na przykład nasza seksualność istnieje głównie w postaci legend i baśni. Jakie są mity o tym, czego pragną mężczyźni?

Mężczyźni nie są w stanie kontrolować swoich pragnień seksualnych

To naprawdę mit. Zdolność kontrolowania, a także rozumienia swoich pragnień seksualnych, nie jest determinowana płcią. Decyduje o tym wychowanie i szczęśliwe relacje z rodzicami we wczesnym dzieciństwie. Jest to sprzyjająca atmosfera psychologiczna, która odpowiednio zaspokaja potrzeby rozwijającego się chłopca i nie przeszkadza mu, co stwarza podstawę do pełnego dojrzewania struktur mózgowych odpowiedzialnych za sferę emocjonalną. Jednocześnie należy pamiętać, że w okresie dojrzewania ciśnienie hormonalne na mózg nastolatka jest naprawdę ogromne, a mężczyznom w tym wieku trudno jest kontrolować swoje pragnienia seksualne.

Mężczyźni nieustannie szukają seksu i myślą tylko o tym

Myśli o seksie są rzeczywiście częstsze u mężczyzn niż u kobiet.Trudno dokładnie wyjaśnić, dlaczego. Przypuszczalnie wynika to z samej natury męskiej seksualności, która jest bardziej reaktywna niż kobieca. Oznacza to, że męski mózg łatwiej i szybciej reaguje na sygnały ze środowiska zewnętrznego, które mężczyzna uważa za erotyczne. Wiadomo, że podniecenie seksualne u mężczyzny może wywołać wiele różnych czynników. Czasami mimowolne podniecenie wyzwala fantazje seksualne. Męski mózg nie jest tak prymitywny, by stale zajmować się myślami tylko o seksie. Ponownie, wiele zależy od wychowania i poziomu wykształcenia, a także od cech charakterystycznych.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyzn nie obchodzi, gdzie i z kim

To jest mit. Mężczyźni mają również swoje osobiste preferencje i upodobania seksualne. Jeśli mężczyzna nie dba o to, z kim czerpać przyjemność seksualną, można podejrzewać obecność jakiegoś zaburzenia psychicznego, któremu towarzyszy odhamowanie seksualne i brak selektywności. Każdy mężczyzna ma swój własny typ kobiet, które lubi i którymi może być zainteresowany. Wielu mężczyzn ma takie cechy osobowości, jak delikatność, czułość, troska, życzliwość i orientacja na głębokie emocjonalne relacje rodzinne. Mają tendencję do myślenia o potrzebach swoich partnerek tak samo, jak o swoich. Nieuwaga na potrzeby innych ludzi, manipulacja i samolubstwo seksualne są charakterystyczne dla mężczyzn z zaburzeniami osobowości.

Mężczyźni mają wysokie wymagania, co do ciała i różnorodności zachowań partnerki i sami ignorują to, jak wyglądają

To jest mit.Tutaj również wszystko jest bardzo indywidualne. Są pary, w których mężczyzna jest znacznie bardziej zadbany niż jego partnerka, a jednocześnie są ze sobą szczęśliwi. Jeśli mowa o stereotypie, że mężczyzna potrzebuje wyzwolonej kobiety w łóżku, to dotyczy to tylko niektórych par i niektórych aspektów ich życia intymnego. Różnorodność życia seksualnego, mogą wzbogacić erotyczną stronę partnerstwa, ale z reguły zaangażowani są w to oboje uczestnicy, to znaczy także mężczyzna.

Są oczywiście mężczyźni, którzy nie charakteryzują się wrażliwością seksualną, mogą tego nie zauważyć, nie czuć i nie przejmować potrzeb partnera. W takim przypadku konieczne jest zrozumienie, co może być przyczyną. Może to być konsekwencją represyjnej edukacji seksualnej, kiedy mężczyźnie po prostu nie wyjaśniono w swoim czasie, jaka seksualność, mężczyzna i kobieta, i na jakich fundamentach leżą bliskie związki intymne. Ponadto przyczyną może być to, że mężczyzna stał się zimny w stosunku do konkretnej kobiety w ogóle, a także fakt, że kobieta sama nie jest w stanie powiedzieć swojemu partnerowi, czego chciałaby.

Mężczyźni uważają, że dobry kochanek to taki, który ma dużego penisa, który może uprawiać seks przez długi czas i często

Wszystko zależy od tego, jakie stereotypy przyswoił sobie mężczyzna w okresie dojrzewania lub przed nim. Jeśli on sam w to uwierzył, tak pomyśli. Jednak wybitny rozmiar genitaliów jest charakterystyczny dla niewielkiego odsetka mężczyzn, a wielu z nich, nawiasem mówiąc, cierpi z tego powodu, ponieważ bardzo trudno jest jednocześnie nawiązać życie seksualne, ponieważ nie każda kobieta może wygodnie poddać się takiemu mężczyźnie. Jeśli chodzi o długie i często, to także kwestia wieku. Szczyt męskiej seksualności przypada na koniec okresu dojrzewania i do 25-30 roku życia, wtedy z przyczyn naturalnych stopniowo spada aktywność seksualna. Wynika to ze zmian poziomu testosteronu. 40-letni mężczyzna może pamiętać, że 15-20 lat temu mógł być lepszym kochankiem i w jakiś sposób zazdrościć młodszym mężczyznom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *